Naše mateřská škola je zapojena do následujících projektů:

• Lokomoce
    Cílem projektu je zlepšit pohybovou úroveň naší populace již od nejmenšího dětského věku. Z nedostatku pohybu dětí se zhoršuje zdravotní stav naší populace, a tím se zvyšují náklady na zdravotní péči. Společně s týmem medicínsky vzdělaných odborníků podporujeme osvojení správných pohybových návyků a správného držení těla.
    logo-lokomoce-header

• Celé Česko čte dětem

rodina-na-kole_big

• Digitalizujeme školu

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.