ZÁPIS:

Zápis do naší mateřské školy na školní rok 2018 / 2019 proběhne ve středu 16. května 2018 od 8:00 do 15:00 hodin.

Na zápis si přineste:

• rodný list dítěte
  • vyplněnou přihlášku k předškolnímu vzdělávání (včetně potvrzení lékaře o očkování dítěte – na přihlášce)
  • občanský průkaz rodiče/ů

Upozorňujeme:
O přijetí dítěte do MŠ nerozhoduje čas, kdy je dítě zapsáno, proto, pokud se bude v některou hodinu při zápisu tvořit fronta, přijďte klidně později. Pro přijetí dítěte jsou rozhodující kritéria pro přijetí zveřejněná zde.

SPÁDOVÉ OBVODY:

Od 1. září 2017 jsou děti do mateřských škol přijímány, tak jako v základních školách, podle místa bydliště. To znamená, že děti patřící do spádového obvodu MŠ „Úsměv“ budou v této mateřské škole přijímány přednostně.

Pro nahlédnutí do seznamu spádových obvodů pokračujte na webové stránky města Benešov.

Od 1. září 2018 patří do našeho spádového obvodu také děti z obcí Tisem a Václavice.